Суббота, 15.08.2020, 08:11
 
Главная Регистрация Вход
Приветствую Вас, Турист · RSS
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » Форум ОХОТНИКА » охотничьи собаки » Державний комітет лісового господарства України (ведення справ з питань видачі паспортів та допусків до полюв)
Державний комітет лісового господарства України
ukraine-fishДата: Вторник, 20.09.2011, 20:01 | Сообщение # 1
Admin
Группа: Администраторы
Сообщений: 4066
Репутация: 21
Статус: Оффлайн
Державний комітет лісового господарства України

В останні роки послабився контроль з боку державних органів та користувачів мисливських угідь за використанням мисливських собак під час здійснення полювання. Мають місце випадки видачі паспортів на собак, які не мають родовідних документів, а також використання на полюванні мисливських собак без відповідних документів.

Пунктом 1.4 Порядку видачі паспортів на собак мисливських порід затвердженого наказом Держкомлісгоспу від 12.03.2004 № 31 визначено, що ведення справ з питань видачі паспортів та допусків до полювання здійснюються територіальними органами виконавчої влади в галузі ведення мисливського господарства та полювання або осередками всеукраїнських громадських об'єднань з мисливського собаківництва.

Враховуючи, що в апараті Держкомлісгоспу (центральному та територіальних) немає спеціалістів-кінологів, а Федерація мисливського собаківництва України була створена як єдиний координаційний центр з питань мисливського собаківництва в Україні, Державний комітет лісового господарства України вважає за доцільне щоб ведення справ з питань видачі паспортів та допусків собак до полювання здійснювали осередки Федерація мисливського собаківництва України.

Держкомлісгосп звертає увагу на необхідність забезпечення належного контролю та посилення вимог до користувачів угідь в питаннях видачі паспортів і допусків собак до полювання та використання собак на полюванні.

Заступник Голови М.М.Ведмідь

http://fmsu.org.ua/content/view/15/11/


Чтобы убрать проверку по коду безопасности, пишите мне. Я переведу Вас в проверенную группу.
 
Форум » Форум ОХОТНИКА » охотничьи собаки » Державний комітет лісового господарства України (ведення справ з питань видачі паспортів та допусків до полюв)
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

Рыбалка в Украине. Сайты о рыбалке. ТОП Rambler's Top100