Вторник, 16.04.2024, 13:04
 
Главная Регистрация Вход
Приветствую Вас, Турист · RSS
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » Форум ОХОТНИКА » законы, указы, правила, юридические нюансы охоты » Законодательство, права, обязанности. (Ищите у нас на сайте.)
Законодательство, права, обязанности.
ukraine-fishДата: Среда, 08.07.2009, 21:12 | Сообщение # 1
Admin
Группа: Администраторы
Сообщений: 4066
Репутация: 21
Статус: Оффлайн
http://ukraine-fish.ucoz.ua/publ/25
Вот раздел нашего сайта, там все что касается законного аспекта... Читайте, спрашивайте... wink


Чтобы убрать проверку по коду безопасности, пишите мне. Я переведу Вас в проверенную группу.
 
hanterДата: Понедельник, 20.07.2009, 23:54 | Сообщение # 2
Охотник
Группа: Проверенные
Сообщений: 71
Репутация: 2
Замечания: 0%
Статус: Оффлайн
хотелось бы узнать, есть ли уголовная ответственность за что то связанное с охотой?
 
ukraine-fishДата: Вторник, 21.07.2009, 10:50 | Сообщение # 3
Admin
Группа: Администраторы
Сообщений: 4066
Репутация: 21
Статус: Оффлайн
Есть! (какой вопрос, такой ответ) wink

Чтобы убрать проверку по коду безопасности, пишите мне. Я переведу Вас в проверенную группу.
 
Дима22Дата: Четверг, 01.04.2010, 23:14 | Сообщение # 4
Охотник
Группа: Проверенные
Сообщений: 45
Репутация: 5
Замечания: 0%
Статус: Оффлайн
Если я гуляю с собакой, по лесу. То что? Меня как то на грибах пытались задержать.
 
ГостьДата: Вторник, 05.10.2010, 20:53 | Сообщение # 5
Группа: Гости





Нафиг посылать и все. Вы же не обязаны знатьзаконы охоты если вы не охотник? wacko
 
ukraine-fishДата: Вторник, 05.10.2010, 21:18 | Сообщение # 6
Admin
Группа: Администраторы
Сообщений: 4066
Репутация: 21
Статус: Оффлайн
Quote (Дима22)
Если я гуляю с собакой, по лесу. То что?

Смотря какая собака и кто Вас задержал. как повезет.
Quote (Гость)
Нафиг посылать и все. Вы же не обязаны знатьзаконы охоты если вы не охотник?

Не знание законов не освобождает от ответственности.


Чтобы убрать проверку по коду безопасности, пишите мне. Я переведу Вас в проверенную группу.
 
ГостьДата: Воскресенье, 10.10.2010, 04:26 | Сообщение # 7
Группа: Гости





У отца пяти зарядное ружье, на охоте ему предъявили требование--в ружье должно быть заряжено не больше 3х патронов, обосновано ли это? Если да, то подскажите, будте добры, где об этом можна прочесть?
 
ukraine-fishДата: Воскресенье, 10.10.2010, 20:48 | Сообщение # 8
Admin
Группа: Администраторы
Сообщений: 4066
Репутация: 21
Статус: Оффлайн
Сверху есть ссылка на раздел нашего сайта посвященный законодательству.
Непосредственно на Ваш вопрос ответит эта статья.
http://ukraine-fish.ucoz.ua/publ/25-1-0-125
А именно:
Стаття 20. Заборони щодо здійснення полювання

З метою раціонального використання мисливських тварин, охорони диких тварин, а також середовища їх перебування забороняється:

1) полювати без належного на те дозволу, а саме:

без документів, визначених статтею 14 цього Закону;

полювання на тварин, які не зазначені у дозволах на добування мисливських тварин або понад встановлену в цих дозволах норму;

2) полювання в заборонених для цього місцях, а саме:

на територіях та об'єктах природно-заповідного фонду, де це заборонено відповідно до положень про них;

на відтворювальних ділянках;

у межах населених пунктів (сіл, селищ, міст), за винятком випадків, передбачених рішеннями Ради міністрів Автономної Республіки Крим, обласних, Київської та Севастопольської міських рад;

в угіддях, не зазначених у дозволі;

на відстані ближче ніж 200 метрів від будівель населеного пункту та окремо розташованих будівель, де можливе перебування людей;

3) полювання у заборонений час, а саме:

у не дозволені для полювання строки на відповідні види тварин;

у темний період доби (пізніше години після заходу сонця і раніше години до його сходу);

4) полювання із застосуванням або використанням заборонених знарядь та забороненими способами, а саме:

клеїв, петель, підрізів, закотів, гачків, самострілів, ловчих ям;

отруйних та анестезуючих принад;

живих сліпих чи знівечених тварин як принади;

звуковідтворювальних приладів та пристроїв;

електричного обладнання для добування тварин;

штучних світлових джерел, приладів та пристроїв для підсвічування мішеней, у тому числі приладів нічного бачення;

дзеркал та інших пристроїв, що осліплюють тварин;

вибухових речовин;

з під'їзду на автомототранспорті, а також на плавучих засобах з працюючим двигуном;

літаків та вертольотів;

немисливської (у тому числі військової) вогнепальної, пневматичної та іншої стрілецької зброї, а також нарізних вкладок, напівавтоматичної або автоматичної зброї з магазинами більш як на два патрони;

руйнування жител тварин, бобрових загат, гнізд птахів;

газу та диму;

заливання нір звірів;

а також:

на тварин, які зазнають лиха (переправляються водою або по льоду, рятуються від пожежі, повені тощо);

на пернату дичину з нарізною вогнепальною зброєю;

на хутрових звірів (крім вовка) з нарізною вогнепальною зброєю калібром більш як 5,6 міліметра; ( Абзац дев'ятнадцятий пункту 4 частини першої статті 20 із змінами, внесеними згідно із Законом N 1695-IV ( 1695-15 ) від 20.04.2004 )

на копитних тварин з використанням малокаліберної гвинтівки під патрон кільцевого запалювання або набоїв, споряджених картеччю чи шротом; ( Абзац двадцятий пункту 4 частини першої статті 20 із змінами, внесеними згідно із Законом N 1695-IV ( 1695-15 ) від 20.04.2004 )

полювання з мисливськими собаками, ловчими звірами і птахами без наявності на них паспорта з допуском до полювання;

5) транспортування або перенесення добутих тварин чи їх частин без відмітки цього факту у дозволі на їх добування;

6) допускання собак у мисливські угіддя без нагляду;

7) полювання з порушенням установленого для певної території (регіону, мисливського господарства, обходу тощо) порядку здійснення полювання;

Cool полювання на заборонених для добування тварин;

9) збирання яєць птахів, загиблих тварин або їх частин, руйнування, нищення або псування штучних гніздищ, солонців, годівниць для звірів і птахів, посівів кормових рослин, мисливських вишок, вказівних знаків, відповідних вивісок та інших атрибутів мисливського господарства.

Дії, зазначені в пунктах 1-8 цієї статті, відповідно до законодавства кваліфікуються як незаконне полювання. Особи, винні у незаконному полюванні, несуть відповідальність згідно із законами.


Чтобы убрать проверку по коду безопасности, пишите мне. Я переведу Вас в проверенную группу.
 
ГостьДата: Понедельник, 11.10.2010, 18:42 | Сообщение # 9
Группа: Гости





спасибо за ответ wink
 
ukraine-fishДата: Понедельник, 11.10.2010, 19:51 | Сообщение # 10
Admin
Группа: Администраторы
Сообщений: 4066
Репутация: 21
Статус: Оффлайн
Не за что! Заходите к нам еще. wink

Чтобы убрать проверку по коду безопасности, пишите мне. Я переведу Вас в проверенную группу.
 
ГостьДата: Воскресенье, 18.12.2011, 21:43 | Сообщение # 11
Группа: Гости





Добрый вечер!
Подскажите пожалуйста, мой дядя был охотником, недавно он умер, но при жизни хотел мне оставить своё ружьё.
Я не охотник. После смерти ещё не прошло полгода, и его жена не вступила в наследство (она не против). Я хочу узнать, имею ли я
право на владение ружьем, и какие документы для этого нужны. Я слышал, что для этого нужно быть охотником?
Подскажите где можно об этом прочитать. Спасибо
 
ukraine-fishДата: Воскресенье, 18.12.2011, 22:22 | Сообщение # 12
Admin
Группа: Администраторы
Сообщений: 4066
Репутация: 21
Статус: Оффлайн
Добрый вечер. Для того чтоб иметь ружье, не обязательно быть охотником. Обязательно нужно иметь разрешение на владение огнестрельным оружием. Его вы можете получить в разрешительной системе вашего региона. Получите вы его только в том случае, если не имеете судимостей.

Чтобы убрать проверку по коду безопасности, пишите мне. Я переведу Вас в проверенную группу.
 
ukraine-fishДата: Воскресенье, 18.12.2011, 22:26 | Сообщение # 13
Admin
Группа: Администраторы
Сообщений: 4066
Репутация: 21
Статус: Оффлайн
информация за 2004 год
Quote
Відповідно до чинного законодавства, придбати мисливську гладкоствольну зброю можуть громадяни, які досягли 21-річного віку, мисливську нарізну зброю — 25-річного віку, холодну пневматичну — вісімнадцятиліття. Дозволи на придбання і зберігання газових пістолетів і револьверів видаються органами внутрішніх справ повнолітнім громадянам за умови наявності висновку медичного закладу про те, що за станом здоров'я вони можуть володіти спеціальними засобами самооборони. Органи внутрішніх справ не мають права видавати такі дозволи громадянам, які систематично порушують громадський порядок, зловживають спиртними напоями чи вживають наркотики без призначення лікаря. Не отримають дозволу й особи, яким пред'явлено обвинувачення у вчиненні злочину або які мають незняту судимість за умисні злочини або злочини, вчинені із застосуванням вогнепальної зброї чи вибухових матеріалів...

Для одержання в органах внутрішніх справ дозволу на право придбання мисливської нарізної, комбінованої, гладкоствольної, пневматичної зброї, арбалетів, газових пістолетів потрібно подати такі документи: письмове клопотання про видачу дозволу на ім'я керівника ОВС, заповнену картку-заяву, медичний висновок лікувального закладу, копію договору страхування, довідку про вивчення матеріальної частини зброї, правил поводження з нею та застосування, а також квитанцію установи банку про оплату послуг за видачу такого дозволу. Для одержання дозволу на право зберігання та носіння вогнепальної мисливської нарізної, комбінованої, гладкоствольної, пневматичної зброї, арбалетів, газових пістолетів, револьверів потрібно подати такі документи: письмове клопотання про видачу дозволу, три фотокартки розміром три на чотири сантиметри, дублікат дозволу на придбання зброї з відміткою магазину про продану зброю або інший документ, що засвідчує джерело надходження та належність зброї, квитанцію банку про оплату послуг за реєстрацію та копію договору страхування.


Чтобы убрать проверку по коду безопасности, пишите мне. Я переведу Вас в проверенную группу.
 
Форум » Форум ОХОТНИКА » законы, указы, правила, юридические нюансы охоты » Законодательство, права, обязанности. (Ищите у нас на сайте.)
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

Рыбалка в Украине. Сайты о рыбалке. ТОП Rambler's Top100