Воскресенье, 22.04.2018, 16:40
 
Главная Регистрация Вход
Приветствую Вас, Турист · RSS
Меню сайта
Категории каталога
Что стреляем? [35]
Объекты охоты.
Чем стреляем? [43]
Чем охотимся? Из чего и чем стреляем?
Где стреляем? [3]
Охот угодия, цены, зверь...
Браконьерство [2]
Проблемы и ответственность.
Автотранспорт [2]
На чем охотимся?
Одежда [3]
В чем охотимся?
Разное [11]
Все что не вошло в категории выше.
Законы, указы, правила [13]
Все о правовой стороне вопроса
Снаряжение [0]
Все что касается снаряжения охотника
Наш опрос
Что на сайте для Вас важнее?
Всего ответов: 791
 Каталог статей
Главная » Статьи » Охота. » Законы, указы, правила

Перша і поки що єдина в Україні регіональна мисливська програма
Перша і поки що єдина в Україні регіональна мисливська програма

Перша і поки що єдина в Україні регіональна мисливська програма нещодавно з'явилася на Полтавщині. Затверджена рішенням XII сесії V скликання обласної ради 25 грудня минулого року «Програма розвитку мисливського господарства Полтавської області на період з 2008 по 2013 роки» розроблена облуправлінням лісового та мисливського господарства спільно з користувачами мисливських угідь виконавчої влади. Необхідність появи документу викликана часом, адже чисельні мисливські господарства різного підпорядкування та форм власності, які користуються угіддями області, до цього часу не мали єдиної стратегії розвитку мисливського господарства на сталих, науково-обгрунтованих засадах. А тому і пріоритети своєї діяльності визначали виходячи з власних потреб та фінансових можливостей.

Прийняття програми дозволило чітко визначити основні напрямки та показники розвитку мисливського господарства до 2013 року та на перспективу. У першу чергу це забезпечення належної охорони угідь, створення центрів комплексної спрямованості з відтворення диких тварин, відновлення водно-болотних угідь Полтавщини. Особлива увага приділена створенню сучасних вольєрних господарств, що надасть можливість мисливствознавцям контролювати чисельність, вікову та статеву структуру популяції диких тварин, сприятиме благородній справі розселення традиційних видів та акліматизації нових, перспективних видів мисливської фауни.

Крім окреслених завдань, програма передбачає і фінансове та ресурсне забезпечення її виконання. Встановлено, що фінансування заходів програми, направлених на збільшення чисельного та видового складу мисливської фауни області, проводитиметься із залученням коштів місцевого бюджету, зокрема обласного екологічного фонду та коштів, які надходять у порядку відшкодування збитків, нанесених мисливському господарству.

 

Сергій СОЛОМІН

 «Лісове та мисливське господарство Полтавщини» №1 (12),

лютий 2008

 

 

На додаток:

 

На останньому засіданні Колегії Держкомлісгоспу України було прийнято рішення щодо доцільності розробки подібних програм в кожній області.

 Источник: http://dklg.kmu.gov.ua/
Категория: Законы, указы, правила | Добавил: ukraine-fish (05.11.2009) | Автор: Юрий
Просмотров: 691 | Рейтинг: 5.0/1 |
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Форма входа
Логин:
Пароль:
Поиск
Друзья сайта
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0