Среда, 24.04.2024, 10:16
 
Главная Регистрация Вход
Приветствую Вас, Турист · RSS
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 2 из 2
  • «
  • 1
  • 2
Форум » Форум ОХОТНИКА » охотугодия, все об угодьях для охоты » 2012 кінець користування угіддями Дніпропетровським УТМР !!!
2012 кінець користування угіддями Дніпропетровським УТМР !!!
ukraine-fishДата: Четверг, 04.08.2011, 14:22 | Сообщение # 16
Admin
Группа: Администраторы
Сообщений: 4066
Репутация: 21
Статус: Оффлайн
Quote
Хочу привернути вашу увагу до самого рішення обласної ради від 18 квітня 1997 року, яким було надано в користування мисливські угіддя Дніпропетровському УТМРу терміном на 15 років.Рішення було прийнято незаконно з грубим порушенням чинного на той момент законодавства.Так в ст.9 постанові КМУ від 20.07.1996 року № 780 «Положення про мисливське господарство та полювання» сказано: «мисливські угіддя надаються за погодженням із сільськими, селищними радами,органами Мінекобезпеки та власниками або користувачами земельних ділянок».Та в ст. 15 Закону України «Про тваринний світ» від 03.03.1993 року: « за погодженням з місцевими Радами народних депутатів,органами Міністерства охорони навколишнього природного середовича, та власниками або користувачами земельних ділянок».Немаючі жодного відповідного погодження по всій території Дніпропетровської області, мисливські угіддя були надані Дніпропетровському УТМу.Зараз керівництво обласного УТМРа тупо не звертає уваги на нових власників та користувачів земельних ділянок, проводить полювання на їхніх територіях без їхньої на те згоди,чим порушує право приватної власності на землю. Використовуючи незаконно сільськогосподарські землі на території області обласне керівництво УТМР висосує все живе на користь собі. Також мене дивують голови районних організацій УТМР які в цій „історії підмахують” обласному керівництву, також приймаєють участь в запудрюванні мозгів мисливцям.Що тут не зрозумілого, ясно що люди роблять це заради самих себе, бо мають в цій грі свої інтереси.Таких треба гнати с.....ю мітлою, бо і на їхній совісті цей безлад.Та що я говорю,яка там совість. Вони намагаються ставити палки в колеса, бояться втратити своє корито Так буде продовжуватись поки ми з вами НЕ БУДЕМО ВИКОРИСТОВУВАТИ В СПІЛЬНИХ ІНТЕРЕСАХ СВОЇ ЗАКОННІ ПРАВА.


С форума УСО


Чтобы убрать проверку по коду безопасности, пишите мне. Я переведу Вас в проверенную группу.
 
ukraine-fishДата: Четверг, 04.08.2011, 14:34 | Сообщение # 17
Admin
Группа: Администраторы
Сообщений: 4066
Репутация: 21
Статус: Оффлайн
Велике полювання

http://ukraine-fish.net/news/velike_poljuvannja/2011-08-04-133

Чем владеют наши депутаты...


Чтобы убрать проверку по коду безопасности, пишите мне. Я переведу Вас в проверенную группу.
 
ОхотникДата: Воскресенье, 21.08.2011, 22:18 | Сообщение # 18
Группа: Гости





Все равно все завязано на бабках. Все эти розказни в сети до лампочки. Преследуются конкретные корыстные цели.
 
Форум » Форум ОХОТНИКА » охотугодия, все об угодьях для охоты » 2012 кінець користування угіддями Дніпропетровським УТМР !!!
  • Страница 2 из 2
  • «
  • 1
  • 2
Поиск:

Рыбалка в Украине. Сайты о рыбалке. ТОП Rambler's Top100